find us on facebook 6

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Profesinis mokymas Lietuvoje yra nemokamas! Mokytis priimami baigę 10 ir 12 klasių bei norintys įgyti naują kvalifikaciją.

Profesines svajones įgyvendiname nemokamai

Ruošiame sėkmingus specialistus

Absolventų įsidarbinamumas siekia net iki 100 procentų, o profesionalų sėkmės istorijos įkvepia.

Ruošiame sėkmingus specialistus

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Esame lyderiai Vilniaus regione, galintys pasiūlyti plačiausią IT, inžinerijos ir vizualinių menų mokymo programų spektrą.

Vykdome išskirtines, analogų Lietuvoje neturinčias mokymo programas

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Investicijos į modernias praktinio mokymo bazes siekia net 6 milijonus eurų.

Kuriame modernią ir jaukią mokymo aplinką

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Praktinis mokymas sudaro net iki 80 procentų viso mokymosi laikotarpio.

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Naujienos

Netikėta Lietuvos energetikų dienų atomazga – kiaušinis pro mokyklos langą

Socialiniai vaidmenys 1Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyrius balandžio 17–28 dienomis minėjo Lietuvos energetikų dienas. Jų metu vyko susitikimai su įmonių atstovais, vizitai į realias darbo vietas, konkursai ir akcijos, pažintiniai seminarai. Vieną iš jų tema „Savęs pažinimas: pažinti socialinę aplinką ir socialinius vaidmenis“ vedusi socialinė pedagogė Irina Krupovič taikė netradicines priemones.

Skaityti daugiau...

#tuesibiblioteka: švenčiame Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę

Biblioteku savaiteŠ. m. balandžio 24–30 dienomis skelbiama Nacionalinė bibliotekų savaitė. 2017 m. šventinių renginių tema #tuesibiblioteka. Šiais metais į temą kviečiama pažvelgti skaitytojų, lankytojų, vartotojų akimis. Kokie žmonės ateina į biblioteką? Ko jie tikisi? Kuo domisi?

Skaityti daugiau...

Pedagogai ruošiasi kitų kultūrų įtraukčiai

EU flag Erasmus vect POSVilniaus technologijų ir verslo mokymo centras kartu su partneriais: Vilniaus psichologine–pedagogine tarnyba, Kauno taikomosios dailės mokykla ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centru – vykdo projektą „Pedagogų pasiruošimas socialinės atskirties ir kitų kultūrų asmenų įtraukčiai į Lietuvos profesinį mokymą“ (Nr. 2016-1-LT01-KA102-022928). Š. m. balandžio 23–29 dienomis minėtų įstaigų personalas – 12 pedagogų – stažuojasi Jungtinėje Karalystėje esančiame Kenterberio koledže.

Skaityti daugiau...

Tarptautinių vežimų vairuotojo–ekspeditoriaus specialybės mokiniai – tarp geriausių Lietuvoje

Vairuotojas 2017 2Š. m. balandžio 20 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vykusiame Nacionaliniame profesinio mokymo įstaigų mokinių profesinio meistriškumo konkurse „Vairuotojas – saugaus eismo dalyvis 2017“ Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro atstovai iškovojo antrąją vietą.

Skaityti daugiau...

Reitinguose lyderystę demonstruoja ir profesinis mokymas

Robotikos irangaModernios praktinio mokymo bazės, kuriamos kol kas Lietuvoje analogų neturinčios mokymo programos, glaudus bendradarbiavimas su verslu ir su partneriais įgyvendinamos unikalios būsimų profesionalų ruošimo formos, o taip pat – vieni iš geriausių absolventų įsidarbinimo rodiklių. Šie ir daugelis kitų profesinio mokymo kokybę apibūdinančių kriterijų lėmė, jog Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame konkurse Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras buvo pripažintas kaip geriausia šalies profesinio mokymo įstaiga 2016 metais.

Skaityti daugiau...

Unikalios mokymo programos studentė: „Prisidedu prie moterų judėjimo IT industrijoje“

Kristina RancyteSprendimas informatikos magistro studijas bent kol kas iškeisti į vienerių mokslo metų trukmės Akademija.IT praktines studijas buvo rizikingas, tačiau išpildęs lūkesčius su kaupu. Tokią išvadą padarome klausydamiesi karjerą IT sektoriuje pradėjusios Kristinos Rančytės pasakojimo. Mergina praėjusią vasarą ryžosi dalyvauti atrankoje, kurios metu pirmą kartą Lietuvos švietimo įstaigų istorijoje buvo renkama programinės įrangos testuotojo mokymo programos studentų grupė. Būsimi testuotojai mokslus pradėjo 2016 m. rudenį Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre. Čia IT vienijančių asociacijų Infobalt ir Tech City iniciatyva ir buvo įkurta Akademija.IT. Šiandien jos studentė K. Rančytė gali pasigirti išsipildžiusia svajone - pirmieji testuotojo karjeros žingsniai jau padaryti.

Skaityti daugiau...

Copyright © 2017 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Biudžetinė įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel./faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.