Centro mokinės dalijosi patirtimi ir patarimais

Atnaujinta: Trečiadienis, 2013 gruodžio 11 10:30

P1010012Šių metų gruodžio 6 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Administravimo ir paslaugų skyriaus Vizualinės reklamos gamintojo specialybės I ir II kurso mokinės – Saulė Vyšniauskaitė ir Svajūnė Ungurytė dalyvavo Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos organizuotoje konferencijoje „Jaunimui kylantys iššūkiai. Mokiniai - mokiniams“.

 

Sveikinimo ir įžanginį žodį tarusios prekybos ir verslo skyriaus vedėja D. Banionytė ir ekonomikos ir verslo vyr. profesijos mokytoja D. Einikienė pabrėžė, jog šiandien jauni žmonės susiduria su nesuskaičiuojama galybe išbandymų. Globalizacija, greitas gyvenimo tempas, ekonominės sąlygos – iššūkiai, kuriuos būtina drąsiai priimti. Mokyklos atstovės drąsino ir tuo pačiu ragino, jog apie problemas kalbėtų jauni, į gyvenimo kalną kopiantys mokiniai, nes tik tokiu būdu tiesiogiai pasiekiamos kitų jaunų žmonių širdys.

 

Pirmoji konferenciją pradėjusi Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokinė Laura išdėstė visas šiandienines jaunimo problemas – nedarbas, finansiniai sunkumai, svaigalai, rūpesčiai dėl mokslų. Mokinės pateikta statistika privertė kiekvieną konferencijos dalyvį nuoširdžiai aiktelėti ir darsyk susimąstyti apie mus supančią aplinką ir tykančius pavojus.

 

Mūsų Centro mokinės pristatydamos savo pranešimus siekė jų klausiusius konferencijos dalyvius padrąsinti nuolat siekti tikslų, nebijoti klysti, atsiriboti nuo neigiamos informacijos. Mokinės dalijosi patirtimi kaip įgyti pasitikėjimo savimi, kaip nuolat plėsti savo galimybes ir pasinaudoti savo talentais.

 

Profesijos mokytoja V. Puodžiukienė pasakoja, jog ruošiantis šiai konferencijai mokinių buvo paprašyta nepamiršti kūrybiškumo rengiant pranešimus. Pasak mokytojos, tokiu būdu mokiniai tarsi tampa mokytojo bendradarbiais ir bendražygiais, mokosi išreikšti savo mintis ir idėjas. „Kiekvienas mokinys jaunimui kylančius iššūkius supranta ir pateikia skirtingai, remiasi tik savo unikaliu patyrimu, o tai ir yra kūrybiškumo ugdymas“, – dėstė mokytoja.

 

Po konferencijos pranešimus skaičiusioms mokinėms ir jas ruošusioms mokytojoms išdalyti pažymėjimai ir atminimo dovanos – rankų darbo dekoruoti puodeliai.

 

Džiaugiamės, jog Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla kartu su mūsų Centru yra užmezgusios tokius artimus ir darnius ryšius, atviros bendravimui ir bendradarbiavimui.  

 

P1010017.JPGDSC007851.JPGDSC007981.JPGDSC008081.JPGDSC007691.JPGP1010012.JPGDSC007811.JPGP1010020.JPG

 


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.