Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

ArgintaUAB „Arginta Engineering“ veiklos kryptis – nestandartinių įrenginių, detalių ir ruošinių gamyba. Įmonė orientuojasi tik į kokybiškų produktų gamybą ir aukščiausio lygio paslaugų teikimą metalo apdirbimo srityje. 

 

Šiuolaikiška gamykla ir administracinis pastatas pastatyti 2007 metais Vilniaus miesto pakraštyje – Molėtų pl. 71. Erdviuose cechuose įrengta moderni kompiuterizuota įranga, šalia patogios ir tvarkingos  buitinės patalpos (rūbinės, dušai, virtuvėlė). Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 170 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Tai suvirintojai, šaltkalviai, tekintojai, frezuotojai, surinkėjai, dažytojai, technologai, braižytojai ir kiti. Šie didelės kompetencijos specialistai užtikrina ypač aukštą metalo gaminių kokybę.

 

Įmonė bendradarbiaujama su žinomomis korporacijomis, o pagaminta produkcija keliauja į Europos šalis, Australiją ir kitus regionus. Įmonės veiklos procesuose vadovaujamasi LEAN ir TOC filosofijomis.

 

Daugiau informacijos apie įmonę galima rasti interneto svetainėje www.arginta.lt.

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.