Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

POLIGRAFIJA ES | Tarptautinis projektas (mokymo centras), 2009-2010 m.

 Leonardo logoProjektas "Poligrafija ES" – skirtas 2 regionų profesinio mokymo institucijų – Alytaus profesinio rengimo centro (APRC) ir Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro (toliau, Centro) pirminio profesinio lygmens moksleiviams, būsimiems poligrafijos srities specialistams, kuriems svarbu įgyti Europos darbo rinkos reikalavimus atitinkančias kompetencijas, siekiant sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje. Todėl būsimiems kvalifikuotiems žemesniosios grandies poligrafijos srities specialistams privalu susipažinti su šiuolaikine europine įranga bei moderniomis gamybos technologijomis, taikomomis ES poligrafijos pramonėje bei įgyti tarptautinės patirties, sudaryti galimybę ne tik tobulinti profesinius įgūdžius, bet ir komunikuoti užsienio kalba su kitų šalių bendraamžiais, pajusti kultūrų skirtumus bei jų integralumą ir pasirengti pilnaverčiam europiniam bendradarbiavimui.


Pagrindinis šio projekto tikslas – stažuočių metu išbandyti ir patobulinti asmenines/ profesines/ socialines kompetencijas, įgyti naujų profesinių žinių bei praplėsti kultūrinį akiratį kitoje profesinėje, socialinėje ir kultūrinėje aplinkoje.


Visos trys priimančios užsienio organizacijos: Rygos technikos mokykla (Latvija) ir Kopenhagos technikos mokykla (Danija), tarpinė organizacija KLGconsultancy (Olandija) pasirengusios prisidėti prie šio pagrindinio projekto tikslo įgyvendinimo organizuojant stažuotes: rengiant projekto dalyvių poreikius atitinkančias programas bei jas vykdant. Šios mokyklos turi labai gerą praktinio mokymo bazę, socialinius partnerius – įmones (Danijoje ir Olandijoje poligrafijos pramonės išvystymo lygis labai aukštas, Latvijoje ši pramonės šaka turi senas tradicijas ir sparčiai vystosi) bei didelę tarptautinių projektų patirtį.


Viename Centro skyrių - (Administravimo ir paslaugų) prieš gerą dešimtmetį ir buvo rengiami žemesniosios grandies poligrafijos specialistai, o prieš vienerius metus, atsižvelgiant į rinkos poreikius, vėl buvo atgaivinta spaudos ir pospaudos operatoriaus mokymo programa. Tačiau skyriuje nėra pačios moderniausios įrangos, trūksta mokymo (-si) medžiagos.
Projekto dalyviai stažuočių metu lygiomis teisėmis galės dalyvauti teorinio ir praktinio mokymo užsiėmimuose kartu su partnerinių mokyklų būsimais poligrafijos pramonės specialistais, be to, jiems taip pat bus sudarytos sąlygos stažuotis realioje spaudos verslo aplinkoje - įmonėse projekto dalyviai galės stebėti įvairius spaudos ir pospaudos procesus, susipažinti su modernia įranga bei pažangių technologijų taikymu.


Projekto trukmė – 16 mėn. Projektą planuojama įgyvendinti nuo (2009-09-01 iki 2010-12-31). Stažuotė numatyta 3 srautais: 6 projekto dalyviai vyks į Latviją, 2 - į Daniją ir 2- į Olandiją.
Numatomi rezultatai: 8 Centro ir 2 APRC poligrafijos srities specialybių mokiniai išbandys/patobulins savo profesinius įgūdžius bei socialines kompetencijas; įgis naujų profesinių žinių ir praktinių įgūdžių; susipažins su naujovėmis poligrafijos pramonėje (įranga bei technologiniais procesais); patobulins specialybės ir šnekamosios užsienio kalbos įgūdžius, bendrakultūrines kompetencijas.  
Šis projektas planuojamas kaip Centro jau sėkmingai įvykdyto Leonardo da Vinčio mobilumo projekto, skirto profesinio rengimo specialistams „Pažangi europinė patirtis, rengiant poligrafijos specialistus“, kurio metu savo profesinius įgūdžius tobulino profesijos mokytojai, dabar mokantys būsimus projekto dalyvius, tęsinys. 

Projekto partneriai Lietuvoje:

1. Alytaus profesinio rengimo centras
2. Lietuvos spaustuvininkų asociacija (LISPA)

 

Priimančios užsienio organizacijos:
1. Rigas valsts technikums (Rygos technikos mokykla, Latvija).
2. Kobenhavns Tekniske skole (Kopenhagos technikos mokykla, Danija)
3. Tarpinė organizacija KLGconsultancy, Olandija.

Projekto pradžia: 2009-09-01
Projekto pabaiga : 2010-12-31

Stažuotė Latvijoje numatyta 2009-10-25/2009-11-06
Stažuotė Danijoje numatyta 2010-03-14/2010-03-26
Stažuotė Olandijoje numatyta 2010-10-24/2010-11-05

 

Projekto dalyvius į stažuotes lydės ir juos prižiūrės lydintieji asmenys.

SEKITE INFORMACIJĄ!


PROJEKTO DIENORAŠTIS:

2009-10-25 / 2009-11-06 Stažuotė Rigas Valsts Technikums

2005-10-25 Šešių mokinių, būsimųjų spaudos ir pospaudos operatorių bei vizualinės reklamos gamintojų, laimėjusių projekto dalyvių atrankos konkursą, grupė išvyko į 2 savaičių trukmės stažuotę Latvijoje : 
   • Evelina Adomavičiūtė ( II kurso vizualinės reklamos gamintoja, Alytaus profesinio rengimo centras)
   • Anastazija Božkova (II kurso vizualinės reklamos gamintoja, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras)
  • Agnežka Žukovskaja (I kurso spaudos ir pospaudos operatorė, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras)
   • Dovilė Šiaulytė (I kurso spaudos ir pospaudos operatorė, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras)
   • Denisas Samuilovas (I kurso spaudos ir pospaudos operatorius, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras)
   • Mamertas Bobrovas (I kurso spaudos ir pospaudos operatorius, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras)

 

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.