Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

MOKYMO METODŲ TAIKYMAS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ MOKINIAMS | Tarptautinis (mokymo centro), 2010 m.

MVGPlogotipasMokymo metodų taikymas specialųjų poreikių mokiniams, Nr. LLP-LdV-VETPRO-2010-LT-0468

 

Projekte dalyvauja du siunčiantieji partneriai: Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras ir Lietuvos reabilitacinis profesinio rengimo centras.

 

Užsienio partneris: AMFI Agenzia per la mobilita e la formazione internazionale (Italija)

 

Projekto tikslas: supažindinti mokytojus su mokymo metodais dirbant su specialiųjų poreikių mokiniais, susipažinti su tradicinių ir inovacinių ugdymo metodų panaudojimo galimybėmis profesinėse mokyklose; pamatyti kaip mokymo metodai taikomi praktiškai, susipažinti su ugdymo priemonėmis ir medžiaga, perimti gerąją patirtį dirbant su specialiųjų poreikių mokiniais. Vienos savaitės trukmės vizitas pas užsienio partnerį atitinka projekte iškeltus tikslus, kadangį per šį laiką projekto dalyviai galės įgyvendinti mainų programoje numatytas veiklas. Savaitė bus skirta projekto dalyvių metodinių kompetencijų tobulinimui dirbant su specialiųjų poreikių mokiniais. Vakarai bus skirti pažintinėms ekskursijoms, susipažinimui su šalies kultūra, neoficialiam bendravimui su priimančios organizacijos bendruomene.

 

Mūsų partneris Italijoje turi daug patirties rengiant vizitų programas, skirtas asmenims, dirbantiems su specialiųjų poreikių mokiniais, bendradarbiaujant su specialiųjų poreikių mokinius ugdančiomis įstaigomis. Dalyvavimas šiame projekte ir užsienyje įgytos projekto dalyvių žinios bei tarptautinė patirtis prisidėtų prie Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro strategijos, kurioje numatytas laikotarpis yra nukreiptas į mokymo kokybės tobulinimą, mokymo strategijų, orientuotų į mokinį, įgyvendinimą, personalo mokymą, tarptautinių ir vidaus ryšių stiprinimą, naujų, paklausių darbo rinkoje mokymo programų kūrimą ir vykdymą bei turimų orientavimą į mokinio kompetencijų, atitinkančių Europos darbo rinkos reikalavimus, ugdymą, įgyvendinimo.

 

Projekto tikslinė grupė: mokytojai, dirbantys ugdymo grupėse, kuriose  pagal bendrojo ugdymo programą arba pagal adaptuotą ugdymo programą mokosi specialiųjų proreikių mokiniai. Šis projektas – tai investicijos į specialiųjų poreikių asmenį, į jo kvalifikaciją, į jo motyvaciją integruotis į visuomenę. Mainų vizitų (profesinių išvykų) metu projekto dalyviai – profesijos mokytojai – turės puikias galimybes pakelti savo dalykinę ir metodinę kompetenciją, kurią pritaikys ugdant specialiųjų porekių mokinius. Tam tikslui projekto pareiškėjas kartu su priimančia organizacija AMFI (Italija), atsižvelgiant į projekto dalyvių poreikius, parengė mainų vizitų programą.

 

Projekto pradžia: 2010-07-01

Projekto pabaiga: 2011-08-31

 

1 savaitės trukmės vizitas numatytas 2011 m. kovo mėn.

Projekto vadovė ir  koordinatorė, VTVPMC projektų vadovė Irina Žalalytė

 

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.