Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Verslumo ugdymas ekonomikos nuosmukio sąlygomis ES šalyse, Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0702 (Centro)

MVGPlogotipasVilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras yra projekto „Verslumo ugdymas ekonomikos nuosmukio sąlygomis ES šalyse“, projekto Nr. LLP-LdV-VETPRO-2012-LT-0702, paraišką teikianti organizacija.

 

Projekto Lietuvos partneris - Šiaulių profesinio rengimo centras.

Projekte dalyvauja ekonominių/ finansinių dalykų profesijos mokytojai.

 

Pagrindiniai projekto poreikiai – pakelti dalyvių profesinę kvalifikaciją ir kompetencijas verslumo ugdymo srityje ekonomikos nuosmukio sąlygomis.

 

Projekto tikslai ir rezultatai – platesnis verslumo ugdymo integravimas į mokomuosius dalykus; naujų verslumo modulių sukūrimas profesinio mokymo centruose; darbuotojų verslumo kompetencijų ugdymas; partnerystės tarp mokymo įstaigų ir verslo atstovų skatinimas.

 

Projekto tikslai:

1. Pakelti profesijos mokytojų kvalifikaciją verslumo ugdymo srityje ekonomikos nuosmukio sąlygomis.

2. Perimti užsienio šalių patirtį organizuojant verslumo ugdymo programas, tokias kaip apklausos metodai, laiko valdymas, lyderystė, darbas komandoje, klientų aptarnavimo įgūdžiai, derybų įgūdžiai kt.

3. Pasisemti patirties, kaip verslumo ugdymas integruojamas į kitas, technines mokymo programas.

4. Perimti gerąją užsienio mokymo įstaigų bendradarbiavimo su verslo atstovais patirtį.

5. Susipažinti su kokiomis problemomis susiduria užsienio partnerių absolventai ekonomikos nuosmukio sąlygomis ir kaip mokymo įstaigos bei įgytos verslumo žinios padeda jiems įsilieti į darbo rinką.

6. Susipažinti kaip organizuojami jau dirbančių žmonių verslumo mokymai. 

Pagal projektą numatyta viena 1 savaitės trukmės stažuotė Maltoje. Viso į stažuotę vyks 5 projekto dalyviai (3 profesijos mokytojai iš Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro ir 2 profesijos mokytojai iš Šiaulių profesinio rengimo centro).

 

Projektas vykdomas, gavus Europos Sąjungos paramą pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.