Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

NEKILNOJAMOJO TURTO AGENTO VEIKLOS YPATUMAI ES ŠALYSE | Tarptautinis (mokymo centro), 2012 m.

MVGPlogotipasProjektas „Nekilnojamojo turto agento veiklos ypatumai ES šalyse'', Nr. LLP-LdV-IVT-2012-LT-0665, skirtas 3 profesinio mokymo institucijų - Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, (toliau Centro), Viešosios įstaigos Vilniaus statybininkų rengimo centro, (toliau VSRC) ir Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos, (toliau KBPVM) pirminio profesinio lygmens nekilnojamojo turto agento specialybės I- II-III kurso mokiniams, kurie stažuotųsi tarpinių organizacijų Maltoje (Giovani per l' Europa Organization), European Training Services Ltd. (Jungtinė Karalystė, Anglija) ir Partnership Europe (Airija) parinktose įmonėse, įgyvendinant vieną Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci paprogramės prioritetų – ugdyti profesinius įgūdžius, atsižvelgiant į Lietuvos ir kitų ES šalių darbo rinkos poreikius. Šiuo metu atsigaunančiai ir Europos mastu besiplėtojančiai Lietuvos nekilnojamojo turto rinkai reikalingi kvalifikuoti, tarptautinės patirties kitų ES šalių nekilnojamojo turto rinkose turintys darbuotojai. Kadangi nei projekto iniciatoriaus (Centro), nei Lietuvos partnerių - VSRC ir KBPV nekilnojamojo agento specialybės mokiniai dar neturėjo galimybės atlikti praktikos ir patobulinti profesinių, kalbinių ir tarpkultūrinio bendravimo įgūdžių kitose Europos šalyse, todėl dalyvavimas šiame projekte nekilnojamojo turto agento specialybę pasirinkusiems mokiniams suteiktų galimybę ne tik patobulinti profesines kompetencijas ir praktinius įgūdžius, bet taip pat ir susipažinti su nekilnojamojo turto agento darbo specifika kitose Europos šalyse o grįžus į Lietuvą, įgytas profesines žinias ir įgūdžius pritaikyti įsidarbinus Lietuvos nekilnojamojo turto įmonėse, kurioms šiuo metu labai reikalingi kvalifikuoti, gebantys dirbti savarankiškai ir gerai mokantys užsienio kalbas žemesniosios grandies specialistai.

 

Projekto tikslas – suteikti nekilnojamojo turto specialybės mokiniams galimybę įgyti praktinės patirties pritaikant turimas žinias ir įgūdžius Maltos, Jungtinės Karalystės (Anglija) ir Airijos darbo rinkoje bei patobulinti profesines/ socialines/tarpkultūrines kompetencijas naujoje socialinėje, profesinėje ir kultūrinėje aplinkoje.

 

Numatomi rezultatai: 18 dalyvių iš 3 anksčiau minėtų profesinio mokymo institucijų lygiavertės partnerystės principu (po 6 dalyvius iš kiekvienos partnerinės institucijos) 3 savaites stažuosis užsienio projekto partnerių parinktose įmonėse, pritaikys/išbandys/patobulins savo profesinius įgūdžius bei socialines/tarpkultūrines kompetencijas; pagilins specialybės ir šnekamosios užsienio kalbos (anglų) žinias ir įgūdžius projekto užsienio partnerių organizuotuose anglų kalbos kursuose; įgis naujų ir labai reikalingų gebėjimų dirbti savarankiškai konkurencinės rinkos sąlygomis Lietuvoje ir kitose ES šalyse.

 

Projekto trukmė - 15 mėnesių. Projektą planuojama įgyvendinti nuo 2012-09-01 iki 2013- 11-30. Numatytos 3 trijų savaičių stažuotės Maltoje, Jungtinėje Karalystėje (Anglija) ir Airijoje. Į vieną šalį vyks 6 projekto dalyviai, po 2 dalyvius iš kiekvienos partnerinės organizacijos Lietuvoje ir 1 lydintysis asmuo.

 

Projektas vykdomas, gavus Europos Sąjungos paramą pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.