Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

MOKINIŲ PROFESINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS ESTIJOJE IR PORTUGALIJOJE Estijoje ir Portugalijoje | Tarptautinis (partnerinis), 2011 m.

MVGPlogotipasMOKINIŲ PROFESINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS ESTIJOJE IR PORTUGALIJOJE Nr.LLP-LdV-IVT-2011-LT-0529

 

Projekto rengėjas: VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras.

Projekto koordinatorė: Leonora Baltrėnienė.

Projekto partneriai Lietuvoje: Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymocentras ir VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras.

Socialiniai partneriai: Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei AB „Axis Industries“.

Projekto partneriai užsienyje:Centro de Formação Profissional da Indústria Metalúrgica e Metalomecânica – CENFIM (Portugalija) ir NARVA KUTSEÕPPEKESKUS – NVTC (Estija).

Projekto dalyviai: Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bei VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko specialybės mokiniai.

 

Pagrindinis projekto tikslas: tobulinti automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko specialybės mokinių turimus profesinius įgūdžius, siekiant sėkmingos integracijos darbo rinkoje ir tuo pačiu gerinti profesinio rengimo kokybę šioje srityje.

Į stažuotę Portugalijoje CENFIM vyko: Rolandas Beručka ir Algirdas Slanksnys iš Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bei Ernestas Dambrauskas ir Gediminas Kaira iš VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro.

Į stažuotę Estijoje NVTC vyko: Igor Kasperovič ir Vincas Latakas iš Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bei Deividas Gedvilas ir Viačeslav Stroganov iš VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro.

 

Rezultatai: stažuočių metu projekto dalyviai:

a) susipažino su profesinio rengimo/ technologinių institucijų darbu, su šalies profesinio rengimo sistema, automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko specialybės mokymo tendencijomis, mokymosi bei darbo aplinka;

b) patobulino profesinius įgūdžius eksploatuojant pneumatines, elektropneumatines, hidraulines valdymo sistemas, programuojant loginius valdiklius bei parenkant jutiklius; c) pagilino užsienio kalbos žinias;

d) praplėtė akiratį, susipažino su šalies kultūra, tradicijomis.

Projektas vykdomas, gavus Europos Sąjungos paramą pagal Mokymosi visągyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainųparamos fondas.

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.