Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Vizualinės reklamos gamintojo profesinių kompetencijų tobulinimas ES šalyse, Nr. LLP-LdV-IVT-2013-LT-0853 (Centro)

MVGPlogotipasProjektas ,,Vizualinės reklamos gamintojo profesinių kompetencijų tobulinimas ES šalyse‘‘ skirtas 4 Lietuvos regionų (Vilniaus, Alytaus, Šiaulių ir Kauno) profesinio mokymo institucijų: Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro (toliau - Centro), Alytaus profesinio rengimo centro (toliau - APRC), Šiaulių profesinio rengimo centro (toliau – ŠPRC) ir Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos (toliau - KBPVM) pirminio profesinio lygmens Vizualinės reklamos gamintojo specialybės I ir II kurso mokiniams, kurie 2013 m. gruodžio bei 2014 m. kovo, balandžio ir lapkričio mėnesiais vyktų į darbines trijų savaičių trukmės stažuotes profesinio mokymo institucijose Estijoje (Narva KutseÕppekeskus) ir Latvijoje (Rigas Valsts Tehnikums) ir atliktų darbinę praktiką tarpinių organizacijų Maltoje (Training to Malta) ir Airijoje (Partnership Europe) pasiūlytose įmonėse.

 

Projekto tikslas. Dalyvavimas šiame projekte - aktualus visoms aukščiau išvardintoms Lietuvos profesinio mokymo institucijoms, rengiančioms reklamos gamybos specialistus, turinčius didelę paklausą darbo rinkoje. Šiandien daugelio ekonominio ir socialinio gyvenimo sričių neįsivaizduojame be reklamos, kuri tapo būtinu mūsų gyvenimo atributu, o reklaminės priemonės kaip ir mūsų pasaulis, labai greitai keičiasi. Darbdaviams reikia kvalifikuotų specialistų, susipažinusių ir gebančių naudoti novatoriškas reklamos gamybos technologijas. Todėl pagrindinis šio projekto tikslas – tobulinti Vizualinės reklamos gamintojo profesinius gebėjimus ir praktinius įgūdžius, gilinti profesines žinias, ir tokiu būdu prisidėti prie vieno svarbiausių Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci paprogramės prioritetų - ugdyti profesinius įgūdžius, atsižvelgiant į Lietuvos ir kitų ES šalių darbo rinkos poreikius, įgyvendinimo.

 

Projekto dalyviai. Dalyviai, integruoti į profesinio praktinio mokymo procesą / dalyvaudami mokomosiose išvykose į reklamos įmones Estijoje ir Latvijoje, ir atlikdami darbinę praktiką Maltos ir Airijos reklamos įmonėse, turėtų puikią galimybę išbandyti, pritaikyti ir ,svarbiausia, patobulinti profesines kompetencijas bei įgyti naujų profesinių įgūdžių, kurie būtini kiekvienam šiuolaikiniam reklamos gamybos specialistui, gebančiam greičiau prisitaikyti prie nuolat kintančios darbo rinkos.

 

Projekto rezultatai. 20 dalyvių, būsimųjų vizualinės reklamos gamintojų iš 4 anksčiau minėtų profesinio mokymo institucijų lygiavertės partnerystės principu (po 5 dalyvius iš kiekvienos) tobulinsis profesines kompetencijas vizualinės reklamos gamybos technologijų srityje, susipažins su reklamos gamybos inovacijomis ir ateities perspektyvomis bei šalies kultūros įtaka vizualinės reklamos gamybai. Įgis naujų būtinų gebėjimų dirbti konkurencinės ir nuolat besikeičiančios rinkos sąlygomis Lietuvoje ir kitose ES šalyse. Įgytas žinias ir profesinius įgūdžius dalyviai galės pritaikyti, dirbdami Lietuvos reklamos įmonėse, kurioms reikia kvalifikuotų, motyvuotų, iniciatyvių ir gerai užsienio kalbas mokančių įvairių rūšių reklamos gamybos specialistų.

 

Dalyviams, vyksiantiems į darbines stažuotes Estijoje ir Latvijoje, kalbinis-kultūrinis parengimas bus organizuojamas visose Lietuvos siunčiančiose organizacijose: 30 val. specialybės ir šnekamosios anglų k. kursai ir 2 val. paskaita apie šalies kultūros ypatumus; vykstantiems į darbines stažuotes Maltoje ir Airijoje, 12-15 val. specialybės ir šnekamosios anglų k. kursai ir kultūrinis parengimas vyks tarpinėse ir priimančiose organizacijose.

Projekto trukmė - 17 mėnesių. Projektą planuojama įgyvendinti nuo 2013-09-01 iki 2015- 01-31. Numatytos keturios trijų savaičių darbinės stažuotės: EE (2013-12), MT (2014-03), vyks po 5 dalyvius; į IE (2014-04) - 4 dalyviai; į LV (2014-11) - 6 dalyviai. Į visas stažuotes dalyvius lydės ir juos prižiūrės pirmąją savaitę 1 lydintysis asmuo.

 

Informaciją parengė Vystymo skyriaus vedėja Toma Grabauskaitė, bendradarbiaudama su Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro projektų vadove ir šio projekto koordinatore Violeta Čepinskiene

 

Projektas finansuojamas remiant Europos komisijai

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.