Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

2014 m. | INŽINERIJOS SRITIES SPECIALISTAI - EKONOMIKOS VARIKLIS (tarptautinis mokymo centro projektas)

Visagino TVPMC kartu su projekto partneriais Zarasų žemės ūkio mokykla, Švenčionių profesinio mokymo centru, Vilniaus technologijos ir verslo profesinio mokymo centru, Mažeikių politechnine mokykla ir Alantos technologijų ir verslo mokykla nuo 2014 liepos 1 d. pradėjo vykdyti Erasmus+ programos projektą Nr. LLP-2014-1-LT01-KA102-000142 „Inžinerijos srities specialistai - ekonomikos variklis“.
 
Projekto metu planuojama siųsti į trijų savaičių stažuotes Maltoje ir Vokietijoje 60 mokinių. Planuojame organizuoti šešias stažuotes pagal specialybes: suvirintojai atliks praktiką mokymo centruose, elektrikai, elektromechanikai, mechanikai ir verslo srities mokiniai atliks praktiką pramoninėse įmonėse. Kiekvienoje stažuotėje dalyvaus po dešimt mokinių ir profesijos mokytojas, kuris bus su grupe vieną savaitę.
 
Projekto trukmė – 24 mėnesiai. Pradžia - 2013-07-01, pabaiga - 2016-06-30. 
 
Planuojami projekto rezultatai:
 
1. Įvykdyta gamybinė praktika pramoninėse įmonėse, mokymo centruose pagal 3 savaičių stažuotės programą. Dalyviai susipažins su įmonių darbo metodais, susižinos profesijos ir darbo specifiką „iš vidaus“, mokės dirbti komandoje, sužinos kokį poveikį jų darbas turi įmonės veiklai. Taip pat turės galimybę dirbti su nauja įranga, įrengimais. 
 
2. Patobulintos teorinės ir praktinės žinios, įgytos naujos kompetencijos ir įgūdžiai.
 
3. Gautas Europass mobilumo dokumentas, duodantis privalumus ieškant darbo.
 
4. Pagerinti dalyvių kalbos įgūdžiai.
 
5. Patobulinti praktiniai dalyvių įgūdžiai, kurie leis lengviau integruotis į Lietuvos darbo rinką.
 
6. Dalyviai įgijo vertingos socialinės ir tarpkultūrinės patirties.
 
7. Dalyviai įgijo tarptautinių projektų tarptautinio mobilumo patirties; užmegs asmeninius kontaktus su Vokietijos ir Maltos  gyventojais, specialistais.
 
 
Veikla vykdoma gavus Europos Sąjungos paramą pagal Erasmus + programą
Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.