Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Mokomės dirbti radijuje: menas valdyti pokalbį

Multimedijos teikejasUžsiėmimą veda

Artūras Kavaliauskas - profesijos mokytojas, turintis ilgametę darbinę patirtį  kaip radijo ir televizijos režisierius, prodiuseris. Mokytojas 13 metų įvairiose Lietuvos gimnazijose veda edukacinius radijo užsiėmimus, yra mokyklinio "Nano" radijo įkūrėjas.

 

 

Vieta

Administravimo ir paslaugų skyrius (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius). Artimiausios viešojo transporto stotelės: Islandijos st., Jogailos st., Pamėnkalnio st. ir st. Centro poliklinika.

 

Laikas

Užsiėmimo trukmė - 2 pamokos, kurios Jums patogiu metu gali vykti penktadieniais.

 

Dalyviai

9-12 klasių mokiniai, jų mokytojai ir tėvai. Pageidautinas grupės narių skaičius - iki 15 asmenų.

 

Užsiėmimo turinys

  • Išbandysite praktines veiklas, kurių metu lavinsite geram oratoriui būdingas psichologines nuostatas, mokysitės savikontrolės, išlaisvinsite ir stimuliuosite savo kūrybines galias, pažabosite scenos baimę, valdysite stresą, relaksuosite. 
  • Mokysitės teisingos artikuliacijos, susipažinsite su smulkiosios motorikos lavinimo metodikomis (kaip vienu metu ir kalbėti, ir valdyti visą kūną), išmoksite taisyklingai kvėpuoti pokalbio metu, valdyti balsą nepatogiose situacijose.
  • Lavinsite lyderystę pokalbio metu. Grupinio darbo metu vesite diskusiją, mokysitės, kaip tinkamai įsiterpti į pokalbį, perimti iniciatyvą ir valdyti pokalbio dalyvius.
  • Praktiškai naudosite radijo techniką ir reflektuosite savo patirtis. 

Registracija

Norėdami užsiregistruoti į užsiėmimą kreipkitės nurodytais kontaktais: Nijolė Lukšienė, tel. 8 600 12919, el. p. luksiene.nijole@gmail.com

 

Su užsiėmimo turiniu susijusi specialybė

Multimedijos paslaugų teikėjas 

 

Multimedijos teikejas

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.