Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Inžinerija šiandien: ekskursija praktinio mokymo dirbtuvėse

Energetikos sektorinis 5Užsiėmimą veda profesijos mokytojas ir Energetikos dirbtuvių vedėjas Vaidotas Klemka, kuris jau kelerius metus dirba su naujos mokymo centre specialybės - metalo apdirbimo staklininko - mokiniais. Jaunas specialistas yra aktyvus stažuočių užsienyje dalyvis, technikos ir mechanikos entuziastas.

 

Esate laukiami Energetikos ir mechatronikos skyriuje adresu Kalvarijų g. 159, Vilnius. Artimiausia viešojo transporto stotelė - Jono Kazlausko st.

 

Laikas yra derinamas pagal Jūsų poreikius ir mokymo centro galimybes.

 

Kviečiame 9-12 klasių mokinius, kartu su mokytojais ir tėvais. Tačiau labai lauksime ir jaunesnių klasių mokinių bei pritaikysime užsiėmimo turinį pagal Jūsų poreikius. Pageidautinas grupės narių skaičius - iki 15 asmenų.

 

Užsiėmimo turinys

  • Susitikime susipažinsite su unikalia inžinerinės srities specialistų, energetikų ir elektronikų, mechatronikų ir metalo apdirbėjų, mokymo baze, moderniausia mokomąja įranga. Ernergetikos ir mechatronikos skyriuje yra sukurta praktinio mokymo infratruktūra, neatsiliekanti nuo moderniausių vakarų Europos profesinio mokymo lyderių ir sudaro realios darbinės aplinkos įspūdį. 
  • Vizito metu profesijos mokytojas paaškins, kas slepiasi už tokių, regis, neapčiuopiamų sąvokų kaip mechatronika, elektros mašinos, apsauginė automatika, termodinamika ir t. t. Nė nepajusite, kai sudėtingi terminai taps visiškai suprantami!
  • Susipažinsite su metalo apdirbimo technologijomis - nuo dildės rankose iki sudėtingų programuojamųjų CNC staklių.
  • Išsiaiškinsite atsinaujinančios energijos mechanizmų vaikimo principus: keletu žodžių ir praktiniu įrangos demonstravimu apie saulės energijos gamybą ir vėjo galios pakinkymą. 

 

Užsiregistruokite šiais kontaktais: Toma Grabauskaitė | Tel. 8 626 38707 | El. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Su užsiėmimo turiniu susijusios specialybės:

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.