Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Jaunojo elektroniko ABC

ElektronikasUžsiėmimą veda profesijos mokytojas Algirdas Gaidys, turintis ilgametę darbo patirtį profesiniame mokyme ir gamybos sektoriuje.

 

Esate laukiami Energetikos ir mechatronikos skyriuje adresu Kalvarijų g. 159, Vilnius. Artimiausia viešojo transporto stotelė - Jono Kazlausko st.

 

Laikas yra derinamas pagal Jūsų poreikius ir mokymo centro galimybes.

 

Kviečiame 9-12 klasių mokinius, kartu su mokytojais ir tėvais. Tačiau labai lauksime ir jaunesnių klasių mokinių bei pritaikysime užsiėmimo turinį pagal Jūsų poreikius. Pageidautinas grupės narių skaičius - iki 15 asmenų.

 

Užsiėmimo turinys:

  • Mokiniai susipažins su elektros variklių tipais ir jų valdymo schemomis, išmoks sujungti elektrinę grandinę, montuos elektrines schemas.
  • Vos per vieną pamoką arba dviejų pamokų ciklą mokiniai sužinos, kas yra ir kaip atrodo skirtingų variklių tipų pajungimo schemos, elektrotechninės medžiagos ir techninės priemonės, asinchroninis variklis su trumpai sujungtu rotoriumi, elektromagnetinis kontaktorius, valdymo pultas su dviem arba trimis mygtukais, lydieji saugikliai, šiluminė relė, jungiamieji laidai, elektros montuotojo įrankiai, elektros variklio elektrinė principinė valdymo schema ir dar daug kitų tik iš pažiūros sudėtingų dalykų. 
  • Užsiėmimo metu mokiniai turės patys teisingai sumontuoti variklio valdymo schemą, surinks ją ir išbandys, ar veikia.
  • Su mokytojo pagalba mokiniai atliks dešimt veiksmų pagal nustatytą darbo tvarką: 1) perskaitys nurodytą literatūrą ir darbo aprašą, 2) susipažins su elektros varikliu ir valdymo aparatais, 3) užrašys elektros variklio ir elektrinių valdymo aparatų  elektrinius parametrus, 4) pateiktus etiketėse arba jų aprašuose, 5) vadovaudamiesi pateikta elektrine principine schema sujungs variklio valdymo elektrinę grandinę ir pateiks ją profesijos mokytojui, 6) p rofesijos mokytojui leidus prijunks maketą prie maitinimo tinklo, 7) nuspaus paleidimo mygtuką SBC1 ir stebės, kaip veikia elektros variklis, 7) nuspaus mygtuką SBT1 ir sustabdys variklį, 8) atjunks maketą nuo maitinimo tinklo, 9) išardys surinktą elektrinę schemą, 10) sutvarkys darbo vietą, įrankius ir medžiagas sudės į jiems skirtas vietas.

 

Užsiregistruokite šiais kontaktais: Toma Grabauskaitė | Tel. 8 626 38707 | El. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Su užsiėmimo turiniu susijusi specialybė -  Energetinių sistemų elektronikas.

 

Elektronikas

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.