Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Robotikos pradžiamokslis

MechatronikasUžsiėmimą veda Vaclavas Zelenkevičius - ilgametės mokymo patirties turintis vyr. profesijos mokytojas, IT, mechatronikos bei elektronikos specialistas. 

 

Esate laukiami Energetikos ir mechatronikos skyriaus Inžinerinės pramonės praktinio mokymo dirbtuvėse adresu Lakūnų g. 3, Vilnius. Artimiausios viešojo transporto stotelės - Verkių st. arba "Žirmūnai".

 

Laikas yra derinamas pagal Jūsų poreikius ir mokymo centro galimybes.

 

Kviečiame 9-12 klasių mokinius, kartu su mokytojais ir tėvais. Tačiau labai lauksime ir jaunesnių klasių mokinių bei pritaikysime užsiėmimo turinį pagal Jūsų poreikius. Pageidautinas grupės narių skaičius - iki 15 asmenų.

 

Užsiėmimo turinys

  • Susipažinsite su robotikos pagrindais (robotų įvairovė, robotų panaudojimu). Bus aptariamas praktinis robotų panaudojimas.
  • Gyvai susidursite su dviem robotais - "Robotino" ir "Mitsubishi".
  • Programuosite "Festo" žingsninės pavarą, tai yra išmoksime valdyti pozicionavimo mechanizmą pagal pateiktas koordinates.
  • Išmoksite parašyti paprastą valdymo programą ir išbandyti ją praktiškai – priversite robotą "Robotino" judėti.
  • Išmoksime parašyti paprastą programą ir nurodyti "Mitsubisgi" robotui perkelti detalę iš vienos vietos į kitą (ši užduotis yra sudėtingesnė ir reikalauja daugiau laiko, todėl bus atliekama tik pasirinkus 2 pamokų laiką).

 

Užsiregistruokite šiais kontaktais: Toma Grabauskaitė | Tel. 8 626 38707 | El. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Su užsiėmimo turiniu susijusi specialybė -  Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikas

 

Mechatronikas

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.