Didžiuojamės įkvepiančiomis absolventų sėkmės istorijomis

type your text for first image here

Didžiuojamės įkvepiančiomis absolventų sėkmės istorijomis

Siekiame lyderystės profesiniame mokyme

type your text for second image here

Siekiame lyderystės profesiniame mokyme

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

type your text for third image here

Skiriame ypatingą dėmesį praktiniam mokymui

Nuolat modernizuojame praktinio mokymo bazes

type your text for 4th image here

Nuolat modernizuojame praktinio mokymo bazes

Vykdome unikalias mokymo programas

type your text for 5th image here

Vykdome unikalias mokymo programas

Bendrabutis: patogu mokytis ir gyventi

Bendrabutis 4
Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bendrabutis įsikūręs adresu Brolių g. 19, Vilnius. Naujininkų mikrorajone, kuriame yra bendrabutis, sukurta patogi infrastruktūra: intensyvus viešojo transporto judėjimas, iš čia bendrabučio gyventojai gali sparčiai pasiekti Vilniaus miesto oro uostą, autobusų ir traukinių stotis, o į miesto centrą galima nuvykti vos per penkias minutes. Netoliese yra prekybos centras, parkas, galima sportuoti šalia esančios mokyklos stadione. Viešąją tvarką vietovėje užtikrina ten pat esančio policijos komisariato pareigūnai.
 
Norėdami gauti vietą bendrabutyje apie tai informuokite priėmimo metu su Jumis bendraujantį mokymo centro darbuotoją ir užpildykite prašymą. Jei jau esate mūsų mokinys ir Jums prireikė gyvenamosios vietos bendrabutyje, kreipkitės į skyriaus, kuriame mokotės, socialinį pedagogą arba administracijos darbuotojus.
 
Pirmumo teisę apsigyventi turi našlaičiai, mokiniai su negalia, jaunimas iš socialiai remtinų šeimų ar asmenys, atvykę iš tolimesnių vietovių. Bendrabutyje yra 98 vietos. Viename kambaryje gyvena 2-4 tos pačios lyties asmenys.
 
Mėnesinis mokestis už bendrabutį – vos 10,14 eurų! Besimokantys antrą kartą ir dirbantys asmenys už bendrabutį moka 14,48 eurų per mėnesį. Našlaičiai ir mokiniai iš socialiai remtinų šeimų yra visiškai atleidžiami nuo mokesčio už bendrabutį.
 
Mokiniai yra aprūpinami būtiniausiu inventoriumi: lovomis, stalais, kėdėmis, spintelėmis, kai kuriuose kambariuose yra šaldytuvai. Reikalui esant suteikiamas ir patalynės komplektas arba kai kurios jo dalys. Yra internetas, pamokų ruošos kambarys, sporto salė, virtuvės, dušai. Vyksta stalo teniso turnyrai, įvairūs renginiai.
 
Dėmesio! Nors kol kas bendrabučio išorė ir vidus nėra renovuoti, mokyklos pastangomis nuolatos stengiamasi gerinti gyvenamųjų ir bendrų patalpų būklę: patalpos ir jose esanti įranga atnaujinama ir reguliariai prižiūrima, kasmet mokinių vasaros atostogų metu atliekami remonto darbai. 2014-2018 m. laikotarpiu ES fondų projektinėmis lėšomis tikimasi visiškai atnaujinti bendrabutį.
 
Kontaktai
 
Bendrabučio administratorė Rasmutė Butkienė
(darbo dienomis nuo 8 val. iki 16.30 val.)   
  
Bendrabučio auklėtoja Zita Šlimienė
(darbo dienomis nuo 13.30 iki 22 val.)
 
Bendrabučio telefono numeris
(8 5) 216 6614
 
Norėdami gauti daugiau informacijos apie bendrabučio skyrimo, nuomos mokėjimo, elgesio taisyklių, nuobaudų tvarką bei bendrabučio gyventojų teises ir pareigas skaitykite arba atsisiųskite bendrabučio nuostatus (čia)
 
Bendrabutis_4.jpgBendrabutis_3.jpgBendrabutis_04.JPGBendrabutis_1.jpgBendrabutis_08.JPGBendrabutis_2.jpgBendrabutis_02.JPGBendrabutis_03.JPGBendrabutis_5.jpgBendrabutis_09.JPG
Copyright © 2017 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Biudžetinė įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.