Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Pramonės įrengimų remontininkas (-ė)

Pramones irenginiu remontas webTeikiant prašymą LAMA BPO sistemoje visose nurodytose mokymo programose galima pretenduoti gauti valstybės finansuojamą vietą. Jei registruojant savo pasirinkimus ties mokymo programa pažymėta (–), vadinasi valstybės finansavimo nėra. Studijų kainą matysite LAMA BPO sistemoje ties konkrečia mokymo programa, o taip pat ją galite apskaičiuoti 1 kredito arba 1 mėnesio kainą padauginus iš viso konkrečiai mokymo programai skirto kreditų ar mėnesių skaičiaus.

 

Likus laisvų vietų organizuojamas papildomas priėmimas. Profesinis mokymas yra nemokamas, siekiantiems įgyti pirmą kvalifikaciją ir jau turintiems kvalifikaciją, įgytą profesinėje arba aukštojoje mokykloje. Priėmimo metu stojantysis gali pateikti iki 3 pageidavimų, išrikiuodamas juos prioriteto tvarka.

 

Informacija stojantiems

Baigusiems 10 klasių

(kartu įgyjamas vidurinis išsilavinimas gimnazijos skyriuje)

Baigusiems 12 klasių

Baigusiems aukštąją ar profesinę mokyklą

(turintiems kvalifikaciją)

Įstojusiems į valstybės nefinansuojamą vietą

1 kredito / 1 mėnesio kaina (Eur)

330071508

3 m. (30 mėn.)

  35  / mėn.
Mokymo programos aprašas

 

Ko mokysiuosi?

Būsimieji pramonės įrengimų remontininkai teoriniuose užsiėmimuose mokomi mašinų ir prietaisų gamybos technologijų, metalo apdirbimo staklių sandaros, braižybos ir brėžinių skaitymo, techninių matavimų, darbo tekinimo, gręžimo, frezavimo, šlifavimo, staklėmis, kokybės kontrolės prietaisais ir įrankiais, bendrosios šaltkalvystės, suvirinimo, kalvystės, įrankių ir konstrukcijų gamybos, pramonės įmonių įrenginių ir prietaisų montavimo, derinimo ir remonto ir kt.

 

Kokios karjeros perspektyvos?
Baigęs programą pramonės įrengimų remontininkas gebės savarankiškai atlikti visas šaltkalvystės operacijas, dirbti elektrinio bei dujinio suvirinimo įrenginiais bei aparatūra, remontuoti stakles bei keliamuosius mechanizmus, gaminti ir apdoroti detales tekinimo, frezavimo bei šlifavimo staklėmis. Įgiję pramonės įrengimų remontininko kvalifikaciją asmenys gali dirbti pramonės įrengimų remontininkais įvairiose įmonėse, kur reikia prižiūrėti ir aptarnauti įrenginius ir mechanizmus.

 

Mokymo prog apraso reklamjuoste3

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.