Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

type your text for first image here

Nuo 2019 m. sausio 1 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, oficialiai pertvarkomas į viešąją įstaigą pavadinimu Vilniaus technologijų mokymo centras

Informuojame, kad naują Vilniaus technologijų mokymo centro svetainę rasite adresu:

www.vtmc.lt

Java programuotojas (-a)

Programuotojas Evaldas webEvaldas Tyla – Java programuotojas – savo kelią atrado, pasinerdamas į avantiūrą. Pasirinkęs profesinę mokyklą, jis šiandien – drąsus ir kūrybiškas ateities specialistas „Specialybę pasirinkau dėl praktinių sumetimų: dar nebuvau tikras, ar tikrai galiu ir noriu būti programuotoju, ir tikrai nenorėjau ketverių metų trukmės studijų universitete – profesinis mokymas vos per 1 metus šiam savęs pasitikrinimui puikiai tiko. Eksperimentas pavyko – pasirodo, esu savo vėžėse. Labiausia žaviuosi šios profesijos tarptautiškumu – mano žinios ir įgūdžiai šiuo metu aktualūs bet kurioje pasaulio šalyje, o būtent tokios laisvės ir įkvėpimo man, keliauti mėgstančiam žmogui, ir reikia,“ – pasakoja Evaldas.

 

Informacija stojantiems

Baigusiems 10 klasių

(kartu įgyjamas vidurinis išsilavinimas gimnazijos skyriuje)

Baigusiems 12 klasių

Baigusiems aukštąją ar profesinę mokyklą

(turintiems kvalifikaciją)

Įstojusiems į valstybės nefinansuojamą vietą

(1 kredito kaina, Eur)

M44061110

10 mėn. (60 kr.)

T43061301

8 mėn. (52 kr.)

18 / kr.
Mokymo programos aprašas

 

Ko mokysiuosi?

Jaunesnysis Java programuotojas turi gebėti atlikti nesudėtingų informacinių sistemų, jų sudėtinių dalių kūrimo bei priežiūros darbus Java programavimo kalba, apimant išeities programinio kodo rašymą bei programinės įrangos konstravimą, duomenų saugojimą ir apdorojimą reliacinėse duomenų bazėse, programinės įrangos diegimą, konfigūravimą, testavimą naudojant komandinio darbo lanksčias metodikas bei priemones.

 

Kokios karjeros perspektyvos?

Įgijęs kvalifikaciją asmuo galės dirbti kaip jaunesnysis Java programuotojas informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus verslo įmonėse bei kitų sektorių organizacijų informacinių technologijų padaliniuose. Toks specialistas dažniausiai dirba stacionarioje darbo vietoje, darbdavio biure, naudodamas kompiuterį ir atitinkamą programinę įrangą. Jaunesnysis Java programuotojas paprastai dirba prižiūrimas vyresniojo specialisto ir vykdo jam iš anksto suformuluotas ir pateiktas užduotis. Jo darbo rezultatai tikrinami prieš integruojant į bendrą komandos darbo rezultatą. Augant specialisto patirčiai jo savarankiškumo lygmuo didėja.

 

 

Specifinių gebėjimų patikrinimas

 

Pagrindinio priėmimo metu

Mokymo programos pavadinimas Vieta Laikas Data Reikalavimai užduotims atlikti
Java programuotojo Energetikos ir mechatronikos skyrius (Kalvarijų g. 159, Vilnius), 108 kab. 9 val. 2018 m. liepos 9, 16, 23 ir 30 d.

Žinių patikrinimo testas yra atliekamas raštu. Jam atlikti skiriamos 45 minutės. Asmenys, surinkę bent pusę galimų testo taškų ir norintys mokytis „Akademija.IT“ (surinkę mažiau nekandidatuoja), kviečiami į motyvacinį pokalbį. Jo trukmė – 10 minučių.

 

Papildomo priėmimo metu

Mokymo programos pavadinimas Vieta Laikas Data Reikalavimai užduotims atlikti
Java programuotojo Energetikos ir mechatronikos skyrius (Kalvarijų g. 159, Vilnius), 108 kab. 9 val. 2018 m. rugpjūčio 27 d. Žinių patikrinimo testas yra atliekamas raštu. Jam atlikti skiriamos 45 minutės.

 

Testų užduočių ir specifinių gebėjimų aprašas

Mokymo prog apraso reklamjuoste3

 

Copyright © 2019 www.vtvpmc.lt. Visos teisės saugomos.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU Bendrąją Viešą Licenciją.

Viešoji įstaiga, Kalvarijų g. 159, LT-08313 Vilnius, tel. / faks. (8 5) 247 7560, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300039885.